Tutvustus

Fratelli tutvustus

Fratelli Grupi OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tootmistegevust 1995. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sisustuse valmistamine kaubandusele, hotellidele, kohvikutele-baaridele, muuseumitele, teatritele, kontoritesse.

Kasutame oma toodetes rahvusvahelistele standarditele vastavaid kvaliteetseid materjale ja mööblifurnituure. Meie tehas on sisustatud kaasaegsete, Euroopa standarditele vastavate masinatega. Mööbli valmistamisel kasutame kogemusi, mis on omandatud aastatepikkuse tööga.

Pakume sisustuse projekteerimis- ja montaažiteenust, mille osas on meil laialdased kogemused. Meelsasti teeme koostööd disainerite-sisekujundajatega.

Meie valmistatud kaubanduse sisustust kasutavad meie Eesti, Soome, Norra, Rootsi, Läti ja Leedu kliendid. Kaubanduse sisustuse osas oleme valmistanud mööblit elektroonika-, mänguasjade-, ehete-, rõiva- ja kodukaupade kauplustele.

Tehnoloogilised uuendused ja tootearendus tagavad firma arengu, saavutamaks klientide rahulolu. Mis iganes sisustusteemalised soovid teil on, me toodame ja paigaldame teile kõrgekvaliteedilised lahendused kokkulepitud ajaks. Meie peale võib kindel olla.

Võtke meiega ühendust ja küsige lisainfot! Aitame leida lahenduse Teie soovidele ja vajadustele.

Meie töö poliitika.

KESKENDUME KLIENDILE

Pakume oma klientidele parimaid lahendusi ja alternatiive. Lähtume oma tegevuses klientide vajadustest ja ootustest ning meie eesmärk on klientide parim ja kiireim teenindus.

VIGU EI ESINE

Vastutame tehtud töö eest. Kõigis protsessides on eesmärgiks seatud vigadeta töö teostus ja kõik tööd teostatakse tähtaegselt.

PIDEV ARENG

Ettevõtte juhtkond püstitab poliitika elluviimiseks eesmärgid ja tagab nende täitmise kaudu juhtimissüsteemi pideva parendamise. Poliitika täitmiseks arendatakse ja koolitatakse pidevalt kõiki töötajaid.

KESKKOND MEIE ÜMBER

Kasutame materjale ja tehnoloogiaid, mis on keskkonnasõbralikud ja reostavad keskkonda võimalikult minimaalselt. Pöörame suurt tähelepanu töötajate töökeskkonna parendamisele ja tööohutusele.